SKIP_TO_MAIN_CONTENT

אירוח אתרים

שרת ושירות אחסון אתרים

שירות אחסון האתר בשרת JOOMLA-ISRAEL ניתן בתשלום שנתי.

מטרת השירות היא לחסוך זמן רב בהעלאת האתר לשרת, בתחזוקה ובתמיכה בלקוחות שלהם בניתי אתר. הזמן שנחסך בכל אתר עשוי להגיע למספר שעות יקרות. 

לא תצטרכו לשמור סיסמא, או כתובת של חברת האחסון. אני אטפל בכל נושא השרת וגם הדומיין אם תרצו. אעזור להעביר לשרת שלי ואעזור גם לעבור ממנו למקום אחר שתרצו.

לפעמים נתקלים בבעיות בשרת שאין לי יכולת לטפל בהן אלא לדבר עם חברת האחסון והדבר גורר איבוד זמן נוסף לכם או לי ומונע מהאתר לפעול בהקדם.

סכום השירות מכסה בלבד את העלויות של השרת ואינו מקור רווח.

ובכל זאת, לבחירת שירות האחסון חשיבות רבה בדירוג האתר שלכם

לשרת בו מתאחסן האתר יש חלק מסויים בציון שלו בגוגל. שרת יציב, שכנות טובה לאתר שלכם ומהירות הם עוד חלק בתצרף הגדול של הנוכחות שלכם בתוצאות גוגל.

להלן מקורות המסבירים את חשיבות שירותי השרת בלבד בתרומתו לדירוג האתר שלכם:

"זמן השבתה מצד השרת עלול להזיק לדירוג שלך ( יכול אפילו לגרום ליציאה מהאינדקס )", הסבר על השפעת DOWNTIME על הדירוג במאמר. בכל שנה ב 6 השנים האחרונות השרת תפקד בצורה מלאה בכ 99.99% מהזמן.

מיקום השרת הוא בישראל, למיקום השרת חשיבות גבוהה בתוצאות גוגל אם אתם פועלים בעיקר בשוק הישראלי, הנה שיח בפורום של מרכז וובמאסטר של גוגל והתשובה של איש גוגל לנושא.

לתעודת הצפנה ושימוש ב HTTPS ישנה חשיבות רבה לדירוג בעיני גוגל, קראו את ההודעה הבאה שהוציאה גוגל לוובמאסטרים. בשרת שלי תקבלו תעודת הצפנה SSL ובאמצעותה תוכלו להגיש אתר שהקשר בינו לבין הגולש - מוצפן. בנוסף תוכלו להגיש את האתר בפרוטוקול HTTP2 שמסוגל להגיש אתר במהירות גבוהה יותר מ HTTP1 וזאת ללא תוספת תשלום!

שתי סיבות עיקריות מדוע יתכן ולא תקבלו שירותי אימייל בשרת שלי: הסיבה הראשונה והעיקרית היא ששירות מייל מייצר רעש ועומס מיותר המשפיע על איכות השירות של השרת, בנוסף לכך שירות המייל שבשרת רחוק מלהיות איכותי ומקצועי כמו שירות המייל של גוגל לעסקים או שירותי מייקרוסופט וכיוב. יתכן ואעזור לכם להקים שירותי אימייל בדומיין שלכם בגוגל.
הסיבה השנייה היא שכאשר ישלחו מיילים בין אם באמצעות סקריפט זדוני או פירצה באתר שלכם או וירוס במחשב, השרת עלול להכנס לרשימה שחורה ולסכן את המוניטין של כל האתרים וכתובות המייל בשרת זה. הוידאו שבקישור הבא אמנם מתייחס לאתר ספאמי, אבל במקרה של אימייל ספאמי, יתכן שכל שירותי המייל שבשרת יחסמו בשירותי המייל המקצועיים שיקבלו מכם מייל.


שירות האחסון שאני מספק הוא אנושי. לא צריך לבחור חבילה, להלן פירוט בסיסי:

 • אני מארח אתרים מאז 2004 ולשרת שלי יש  NS - NAMESERVER.
 • השרת הוא LINUX APACHE MYSQL PHP או בשפה המקצועית: LAMP
 • מספר המקומות מוגבל על מנת למנוע עומס ולאפשר ניטור של כל אחד בצורה אנושית.
 • רוב האתרים בשרת הם אתרים שאני בניתי ומתחזק ולכן ב99.9% מהזמן אין תקלות, אין פריצות ואין וירוסים.
 • לכל משתמש יש חשבון סיפאנל CPANEL  מעודכן ונח.
 • אם האתר שלכם חדש ומתקדם, תוכלו להגיש אותו בגירסת PHP מעודכנת לבחירתכם.
 • לכל האתרים ניתנת תעודת הצפנה SSL וכולם יכולים להשתמש ב HTTPS + HTTP2 ללא תוספת תשלום!
 • אני עוזר לאורחים לעבור לשרת שלי בדר"כ ללא עלות.
 • לרוב אני לא מגביל שטח אחסון וזה תלוי כמובן בגודל האתר.
 • אפשר לארח אצלי אתרי ג'ומלה, וורדפרס, דרופל ועוד.
 • למען איכות השירות לא ניתנים שירותי אימייל בדר"כ.
 • התשלום מבוצע אחת לשנה.

לא מתפשר על פחות ממעולה!

בכל האתרים שבניתי, התוצאות בשטח עבור הלקוח הגיעו בתוך פחות מחודש והפתיעו את בעלי האתרים עוד לפני שלב הקידום.
אולי נעבוד יחד ואולי רק אתן לכם טיפים זריזים לשיפור הקיים, אבל בטוח שתצאו משיחתינו עם רעיונות שימושיים.

בואו תראו מי הצליח איתי

מדוע אני ולא חברה לבניית אתרים?

ללא מנהל פרוייקט, ללא מזכירה וללא צוות שכל עובד "יודע" לעשות רק דבר אחד.
מה שנסגור ומה שתצטרכו, זה מה שיהיה! ללא הפתעות, ללא תנאים וללא הגבלות. ניצור תכנית עבודה ואני מיד מתחיל לרוץ כאשר בכל שעת עבודה אני מבצע עבודה של מאפיין, מעצב, מתכנת, SEO, מנהל פרוייקט ומזכירה.
תוך זמן קצר וללא תחרות, תקבלו סקיצה עובדת עם כל הפונקציות הנדרשות - עובדות!! לא מוקאפ ולא ווירפריים אפור עם קוביות של שומרי מקום שצריך להסביר לכם מה הם מייצגים - אלא אתר עובד קומפלט עם החומרים שלכם והתמונות שלכם והטקסט שלכם, שנקרא לו סקיצה.

מצוייד בכל התוכנות הנדרשות ושולט בהן היטב, אני מסוגל לייצר כל דבר כמעט באופן מיידי, בינהם: פיתוח תוספים מותאמים ומאופיינים היטב בPHP, תכנות תבניות ועיצוב ב CSS, עיצוב גרפי בפוטושופ ועיצוב ווקטורי באילוסטרייטור, יצירת סרטונים באפטר אפקטס, עריכת סרטונים בפרמייר, עריכת מלל בעברית טובה תוך התייחסות למונחי הקידום בגוגל ועוד.

Adobe Dreamweaver Adobe illustrator Adobe photoshop Adobe indesign Adobe premiere-pro Adobe after-effects

מחיר ברור ותוצר מלא - תמיד!

וגם מחיר טוב, בהשוואה לכל חברה כמעט ולכל פרילנס שמסוגל להוציא פרוייקט ברמה גבוה ושלמות טוטאלית. זמן זה כסף, לכן, כשאני ניגש לעבודה, אני לא עוצר עד שמסיים. אחרי ההשקה והכרזת הסיום מצידכם, עוד אבדוק ואשפץ פרטים זניחים שאף אחד כבר לא רואה ומבלי שתבקשו. אני לא מתמחר את השאיפה שלי לשלמות ואת הגאווה שלי בכל פרוייקט שמסתיים. אלה מתבטאים באחריות ועמידה בסטנדרטים הכי חשובים באתרי אינטרנט: ביצועים הכי גבוהים בתעשיה, נגישות, אבטחה, עיצוב וקלות בשימוש וקלות מפתיעה בניהול ועדכון התוכן על ידיכם.

אתר טוב צריך לשרת גורמים נוספים בעסק, בעיקר את מערך השיווק והפרסום. מכיוון שאני שולט בכל רכיבי האתר, אני מכין כלים מפתיעים גם עבור אנשי הדיגיטל שלכם ומערך השיווק הדיגיטלי. 

עוד בנושא תמחור בניית האתר