מקצוענות ללא פשרות

שימו לב לאתרים הבאים:

המכביה ה-20מכביה ה-20 | המכללה הלאומית לרפואה אסתטית | מכבי תנועה עולמית (אוטוטו זה עולה)

הם יחד עם עוד, מבוססים על תבנית joomla-israel-2018.

מה כל כך מיוחד בתבנית זו?

התבנית מתפתחת כבר יותר משנתיים, על בסיס רעיונות וצרכים אמיתיים של לקוחות מסוגי תעשייה שונים בישראל! וכל רעיון או צורך אשר עשוי להתאים לעסקים נוספים, נכנס בצורה מאורגנת לתבנית.

בתוספת מחשבה ועבודה, כל רעיון שמתפתח, נכתב ומוטמע בתבנית תוך התחשבות בכלל הלקוחות אשר ירצו להתאים את התוסף לצרכים ולתצוגה שלהם בעצמם, התחשבות בSEO ובסטנדרטים המקובלים באינטרנט.

מציאת הדפים, עריכתם ויצירת חדשים הופכת להיות כל כך קלה וכייפית שכל העכבות הנובעות מפחד והצורך בהשקעת זמן בתכנון ועיצוב הדף - נשכחות.

אז מה יש לנו פה?

 1. לתבנית איזור ניהול שבו תצטרכו להזין את כל פרטי העסק ולהכניס את הלוגו, כתובת, נכסים דיגיטליים ועוד עשרות נתונים. חצי מהאתר משתמש במידע זה לתצוגות ופונקציות באתר. לא תצטרכו לעולם לכתוב את הנתונים האלה שוב.
 2. שם גם תוכלו לנהל את הסליידר הראשי בצורה הכי קלה שיכולתי לתאר מכל האפשרויות שפגשתי באינטרנט. 
 3. לינקים לרשתות חברתיות, הטמעתן בדפים - רק תדביקו את הכתובת של דף הפייסבוק שלכם ואחרים והכל יקרה לבד. לא תצטרכו אף פעם להקליד את כתובת דף הפייסבוק שלכם.
 4. עכשיו תכנסו דפים ותפריטים ואפשר תוך זמן קצר לראות כבר אתר
 5. תבנית רספונסיבית
 6. כל התצוגות והמודולים אינם תוספת צד שלישי, הם מקוריים של ג'ומלה ורק החלק הקשור לעיצוב ועימוד הינו חלק חדש בתבנית - אין כמעט רכיבים לעדכן ולכן אין דאגה מהעלאת רמת הפגיעות המוכרת בשימוש ברכיבי-צד-שלישי.
 7. דפי הפורטפוליו מכילים ( אם רוצים ) סינונים מגניבים הפועלים באמצעות TAGS המקורי של ג'ומלה. ניתן לבחור אילו תגיות יופיעו בסינון והשאר ישארו בדפי התוכן בלבד
 8. דפים וקטגוריות ניתנים להצגה במופעים שונים, בחירת המופע המיוחד מתבצעת על ידי התפריט בלבד. אין צורך לעצב כל דף בנפרד במשך שעות.
 9. בדף\מאמר רגיל, ניתן להגדיר באמצעות שימוש נרחב ב FIELDS פרמטרים הקשורים לתצוגת הדף. 
 10. כל תמונה שמעלים עוברת התאמת גודל ואופטימיזציה, בנוסף ועל הדרך נוצר לה THUMB אוטומטי המוצג במקומות בהם מוצגת תמונה קטנה מהמקור - אתם רק תעלו ותבחרו תמונה אחת, כל השאר יקרה לבד.
 11. אופי יצירת דף הינו פשוט מאוד: מעלים תמונות ( לא משנה לאן בדף ) מקלידים או מדביקים טקסט איפה שרוצים והדף מסתדר באופן אוטומטי.
 12. אפשר גם להכניס וידאו מגוגל: פשוט מעתיקים ומדביקים את כתובת ה URL של דף היוטיוב וזה מוצג באופן אוטומטי בצורה יפה. תכניסו וידאו אחד, הוא יתפרש על כל הרוחב, תכניסו 2 הם יתחלקו חצי חצי ברוחב הדף, תרצו לשנות את הלוגיקה, גם את זה תוכלו.
 13. דף צרו קשר מכיל מפה אופציונלית, את הכתובת מכניסים בפרטי העסק בתבנית והאתר יציג את העסק שלכם על המפה. תרצו מרקר מיוחד? תעלו תמונת מרקר ואתם על המפה.
 14. מודול ניווט עם וויז יופיע אם תרצו כאשר נכנסים לדף צור קשר באמצעות טלפון נייד.
 15. כל מופעי הטלפון לחיצים בנייד.
 16. לתפריט ישנם מספר סוגי מופע, רחב, שקוף, לוגו באמצע, כותרות משנה ועוד...
 17. מודול החיפוש נראה מגניב.
 18. לבחירתכם, תצוגות שונות לדפים, לקטגוריות, למודולים ולפי דרישה יווצרו מופעים נוספים - כולם נראים טוב ובעיצוב הכללי של האתר - לא תופתעו לרעה עם מופע שחורג מעיצוב האתר.
 19. תפריטי צד ומודולים יופיעו בצד הבלוג אם תרצו ואיך שתרצו (קצת אפשרויות עימוד וכמה אפשרויות לאלמנטים שתבחרו להציג) - הכל מתוך תוכן שכבר קיים באתר.
 20. תפריט רשימה של דפים בקטגוריה עם או בלי תמונה מוקטנת גם קיימים בתבנית זו
 21. לתבנית גלילה חלקה ומעברי דפים מגניבים, ניתן כמובן לביטול או החלפה בקלות.
 22. תפריטי משנה יווצרו אוטומטית אם תרצו על מנת שתנהלו תפריט ראשי אחד בלבד
 23. התבנית מוכנה לאתר דו לשוני RTL ו LTR
 24. תרצו להציג מאמרים הקשורים למאמר המוצג אבל בבחירה ידנית וקפדנית, פלאגין פשוט שפותח יאפשר זאת
 25. יש עוד עשרות פיצ'רים לנוחיותכם שיאפשרו לכם לחסוך זמן ולהציג את התוכן בצורה יעילה ויפה

 

למה סופר - SEO?

אתר המבוסס על תבנית זו ונמצא בתחרות מתונה בתעשייה שלו, יגיע ככל הנראה למקומות גבוהים בגוגל גם ללא קידום. בחלק מהמקרים הוא עשוי לתפוס מקום ראשון. מדוע? מכיוון שבזמן שבאתרים אחרים מטפלים בליקויי SEO, אצלכם הם פתורים בצורה מערכתית באמצעות נסיון של 20 שנה.

 1. לכל תמונה שתכניסו, אם לא תכתבו כותרת ואלט, הם ייוצרו באופן אוטומטי מכותרת הדף.
 2. גם META DESCRIPTION יווצר אוטומטית אם לא תכתבו בעצמכם.
 3. אין צורך בתוספי דחיסה או טעינה מופרדת של הסקריפטים, הכל כבר פתור וללא תוסף פלאגין המעמיס על שצד-שרת ומגדיל את ה TTFB.
 4. כותרות ראשיות יהיו H1 ותהיה רק אחת כזו בדף - כי ככה תוכנן HTML בראשיתו וזהו המצב התקין.
 5. לכל פריט תפריט תיווצר תגית TITLE.
 6. כל המודולים החדשים בתבנית מבוססים על STYLE ואליהם מצורפים הסקריפטים שלהם בלבד, כך שהסקריפטים יעלו בדף רק אם המודול נוכח ולא באופן הסטנדרטי שהם עולים בכל דף גם אם אין את המודול או הקומפוננט.
 7. ישנו מקום בעריכת התבנית להכנסת קוד אנליטיקס, כל מה שצריך זה רק את ה ID.
 8. טפסים,  CHRONOFORMS הוא הרכיב צד-שלישי שבו נשתמש. הוא מאפשר להשיג כל מטרה ובקשה עבור טופס באתר. יתכן שפה תצטרכו בעל מקצוע (אם אני לא בסביבה) מכיוון שטפסים עשויים להיות הלב של העסק ובהם לא כדאי לטעות. טופס שפועל נכון מבחינה טכנית, עסקית וכו, עשוי להיות מנוע להרחבת קהל הלקוחות בעסק.

יש כמובן עוד הההמממוון דברים , אשתדל לכתוב בהמשך.

 

ניתן לרכוש תבנית זו

ניתן גם לקבל את האתר מוכן עם תכנים אם אתם כבר מוכנים.

רכישת התבנית בלבד ( פלוס הדרכה ותמיכה של עד שעתיים ): 7,000 ש"ח + מעמ

רכישת התבנית כולל הרכבת האתר למצב עובד ובאויר: 9,999 ש"ח + מעמ

שימו לב שהמחיר מבוסס על ערך ריאלי של התוצר, אשר לרוב חוסך עלויות אופטימיזציה ולפעמים גם קידום.

אם אתם מקצוענים או רוצים אתר ברמה אחרת, דברו איתי.