מקצוענות ללא פשרות

בניית אתרים | עיצוב אתרים | ג'ומלה

עיצוב ובניית אתרים מאז שנת 1998

עוד לפני שמישהו ידע להגיד בארץ "בניית אתרי אינטרנט" או "קידום במנועי חיפוש" (גוגל עדיין לא נולד), כבר בניתי אתרים. HTML הייתה לי שפה שנייה, אקספלורר היה הדפדפן היחיד וכולם קראו לו "אינטרנט". רוחב פס היה צר כל כך שלפעמים אפשר היה לראות בליטות בחוט הטלפון. יצירתיות הייתה חלק נכבד במשחק הויזואלי והקידומי וזמן טעינת הדף הייתה חצי מעבודת הבנייה.

תהליך

אז וגם היום, אני נהנה מתהליך בניית אתר שאינה מתחילה במחשב. מלאכת הקמת אתר מתחילה בהכרת העסק, השירותים והאנשים המרכיבים אותו, מיקומו הפיזי, התודעתי והדיגיטלי בתעשייה והכרת המתחרים.

תהליך טוב יגמר בהרגשה חיובית ופרודוקטיבית ויתחזק עם הגשמת היעדים, כאשר הוא עונה על השאלה "מטרת האתר" בתשובות שהכתבנו בתחילת הדרך.

מחירים

אין ספק שהמחיר לעבודתי כספק עצמאי חשוב ליציאה לדרך מכיוון שללקוח קשה לחזות את התוצאות, אז אומר זאת כהרגלי: המחיר לעבודתי יהיה זול יחסית להפקה שתקבלו ובדר"כ יהיה חמישית עד עשירית מהעלות בחברת בניית אתרים גדולה ומוכרת בישראל. התוצרים יגיעו מהר יותר, התוצאות יגיעו מהר יותר, התקשורת ישירה יותר, דירוג גוגל יתקבל מהר יותר והתוצרים יהיו איכותיים הרבה יותר.

תיק עבודות

בחרתי להראות פה בעיקר את העבודות המייצגות פרוייקטים מקיפים יחסית. אתרים ופרוייקטים שמכילים עיצוב מותאם לצרכי הלקוח והגולשים, אתרים רספונסיביים המתאימים למכשירים ניידים ומדיות בגדלים שונים, עבודות שבהן כתבתי תוכן, סלוגן ושכללו גם הפקות חומרים גרפיים לדפוס או להצגה באתר.

 

עיצוב ובניית אתרים - עבודות נבחרות