מקצוענות ללא פשרות

פרוייקט אתר פרס דן דוד

האתר נבנה בשנת 2008 . עם הכרזת הזוכים ב 2013 הושק אתר חדש, ידידותי למכשירים ניידים ורספונסיבי.

התבנית הפונקציונלית והעיצובית של האתר נבנתה מאפס ומכילה עיצוב מותאם ותכנות עבור כל המודולים והדפים.

ב2010 הוכנסה מערכת טפסי הגשת מועמדות לפרס היוקרתי, המערכת עבדה בהצלחה יתרה ואף הוספו לה מאפיינים נוספים. לאתר זה נבנתה מערכת מתקדמת לניהול RSVP. המערכת יודעת לקבל טפסי אישור ובקשה לקבלת מקום באולם טקס חלוקת הפרסים, הנהלת הפרס "מושיבה" את המוזמן במקום המיועד לו על תרשים האולם ולבסוף שולחת הזמנה לאימייל שבה מופיעים גם פרטי מקום הישיבה. מערכת זו נועדה לחסוך את הלחץ והתור שבכניסה לאולם האירוע.

פרס דן דוד, פרס בינלאומי יוקרתי ניתן מאז שנת 2001 כהוקרה על מצוינות של אנשים מהארץ והעולם ועל תרומתם לאנושות בתחומי הרוח, מדעי הטבע, הכלכלה והעסקים. בנוסף, מחולקות בכל שנה מלגות לתלמידי דוקטורט ופוסט-דוקטורט מצטיינים מהארץ ומחו"ל. המלגות ממומנות מתרומה בגובה 10% מכספי הזכייה של זוכי פרס דן דוד. לצד חלוקת הפרס, נערכת בכל שנה תחרות חיבורים לבני נוער בישראל, המציגים את גיבורי התרבות שלהם כמועמדים לפרס דן דוד.

פרס דן דוד נבדל מפרסים אחרים בארץ ובעולם בדגש שהוא נותן לערך המצוינות הבין דורית: פעילויות הליבה של פרס דן דוד – הוקרה על שלושה ממדי זמן, חלוקת מלגות המבוססות על תרומת זוכי פרס דן דוד ופעילויות עם בני נוער- מבטאות ערכים של שימור מצוינות וחשיבות העברתהּ מדור לדור.

פרטים אודות הפרוייקט

  • מערכת תוכןג'ומלה 2.5
  • מורכבות הפרוייקטפיתוח מערך טפסים מורכב
  • שנת השקה2008
  • שדרוג האתרפברואר 2013
  • רספונסיביbootstrap 2.3
  • זמן ביצוע24 יום

לצפייה באתר